Strona główna » VIII edycja Gry Miejskiej „Historię Lidzbarka znamy. Z Biblioteką gramy” odbyła się 7 czerwca

Organizatorem była Miejska Biblioteka Publiczna im. Marcina Kromera w Lidzbarku Warmińskim we współpracy z Zamkiem Biskupów Warmińskich, ze Związkiem Emerytów, Rencistów i Inwalidów oraz PSS Społem w Lidzbarku Warmińskim, które to zasponsorowało dzieciom napoje na czas Gry.

Gra Miejska polegała na rozwiązaniu 6 zadań konkursowych rozmieszczonych na terenie miasta. Były to zadania związane z historią Lidzbarka Warmińskiego i znanych, dawnych mieszkańców tego miasta.

Według oceny punktowej 6 zadań konkursowych komisja oceniająca w składzie: Alicja Andrzejewska, Janina Tausiewicz i Edyta Piwowarczyk przyznała zwycięskie miejsce następującej drużynie szkolnej:

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3 w Lidzbarku Warmińskim pod opieką nauczyciela Bartłomieja Pacholaka wraz z uczniami: Katarzyną Kostrzewską, Alanem Stefanowiczem, Agnieszką Saską, Kacprem Gnatem i Igorem Gulbińskim.

W konkursie brało udział 10 uczniów, klas VI wraz z nauczycielami ze Szkoły Podstawowej nr 1, Szkoły Podstawowej nr 3.

Nagrody dla pięciu uczestników zwycięskiej drużyny ufundowane były przez Organizatora.

Dodatkowe nagrody dla wszystkich uczestników Gry Miejskiej zostały przekazane przez Burmistrza Miasta Lidzbarka Warmińskiego Jacka Wiśniowskiego.

Dziękujemy wszystkim Instytucjom i Organizacjom współpracującym z Biblioteką podczas VIII Gry Miejskiej „Historię Lidzbarka znamy. Z Biblioteką gramy.”