Strona główna » Rekonstrukcja pięknych, lidzbarskich kamieniczek w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży

Wybierając się na spacer po lidzbarskim śródmieściu możemy podziwiać między innymi zabytkowe, secesyjne kamieniczki z przełomu XIX i XX w.

W Pracowni Instalacji Przestrzennych Młodzieżowego Domu Kultury w Lidzbarku Warmińskim pod kierunkiem pani Ady Jędrych Witanowskiej grupa uzdolnionych dzieci wykonała rekonstrukcję pięknych, lidzbarskich kamieniczek.

Zabytki są wykonane z materiałów recyklingowych, są kompletnie urządzone i wyposażone w meble. Jednym słowem mówiąc takie wprost do zamieszkania.

Zapraszamy do Oddziału dla Dzieci i Młodzieży MBP do obejrzenia tej ciekawej wystawy.