Projekt Mała ksiązka wielki człowiek

Projekt „Mała książka – Wielki człowiek” nasza biblioteka bierze udział w akcji czytelniczej dla dzieci

Mała książka wielki człowiek już po raz kolejny nasza biblioteka bierze udział w  akcji czytelniczej dla dzieci. Rozpoczynamy piątą edycję projektu skierowanego do najmłodszych czytelników, czyli dzieci urodzonych w  przedziale wiekowym w latach 2016 – 2019, (3-6 lat). Zapraszamy rodziców wraz dziećmi, aby odwiedziły Oddział dla Dzieci i Młodzieży oraz odebrały wyprawkę.

Co czeka na Małego Czytelnika w Wyprawce Czytelniczej?

• „Krasnal w Krzywej Czapce” – autorska książka stworzona specjalnie na potrzeby kampanii przez znanego i cenionego pisarza Wojciecha Widłaka oraz znakomitą ilustratorkę Aleksandrę Krzanowską.
  • ,,Książką połączeni, czyli Mały Czytelnik w bibliotece” – broszura dla rodziców przypominająca o nieocenionej roli książek w rozwoju dziecka i korzyściach wynikających z regularnego czytania i odwiedzania biblioteki.
  • Karta Małego Czytelnika – imienna karta, na której przedszkolak zbiera naklejki za wizyty w bibliotece.

Wyprawki Czytelnicze dla dzieci z Ukrainy:

Ze względu na ogromną liczbę ukraińskich dzieci, które przebywają obecnie w naszym kraju, Wyprawka Czytelnicza będzie dostępna również w wersji polsko-ukraińskiej. Mamy nadzieję, że dla naszych gości będzie to nie tylko zaproszenie, żeby odwiedzić bibliotekę, ale też by zacząć regularnie korzystać z jej oferty.

Projekt Mała ksiązka wielki człowiek

karty dla dzieci z projektu mała książka wielki człowiek

książki mała ksiązka wielki człowiek

naklejki z projektu mała książka wielki człowiek

Może być zdjęciem przedstawiającym książka.

list ukraiński o projekcie mała książka wielki człowiek