Może być zdjęciem przedstawiającym w budynku.
/ / 75-lecie Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marcina Kromera

75-lecie Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Marcina Kromera

Niesamowicie rozpoczęty dzień 14 października 2021 na długo pozostanie w naszej pamięci. Niecodziennie można usłyszeć tak pięknie odśpiewane 200 lat i usłyszeć tyle wzruszających i wartościowych słów. Prawdziwie udana niespodzianka. Pan Burmistrz Jacek Wiśniowski, Szacowni goście, którzy swoją obecnością uhonorowali tak zacny 75-letni Jubileusz Miejskiej Biblioteki Publicznej. Bardzo dziękujemy za tak miłe przyjęcie wszystkim przedstawicielom instytucji kultury. Dziękujemy za waszą pamięć, życzenia i poświęcony czas. Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa, gratulacje, przytulaski i podarunki. Jesteśmy wzruszeni i bardzo wdzięczni.

na zdjęciu w gablocie szklanej umieszczone życzenia przekazane z okazji 75-lecia Miejskiej Biblioteki PublicznejMoże być zdjęciem przedstawiającym w budynku.