Może być zdjęciem przedstawiającym książka i tekst „Jacek Łapiński Z uśmiechem twarzy! Ci do Dobry humor to lepsze życie www.faceboook.com/inspirowanie/ www.jaceklapinski.pl Jacek Łapiński DLACZEGO WARTO CZYTAĆ?! Pasja zamiast chyba że nałóg namiętnego nałogów czytania Wydanie II jaceklapinski.pl www.jaceklapinski.pl inspirowane/ www.facebook.co”.
/ / Jacek Łapiński był wczoraj gościem Dyskusyjnego Klubu Książki

Jacek Łapiński był wczoraj gościem Dyskusyjnego Klubu Książki

„Co byśmy robili, gdyby nie było w naszym świecie książek? Bez książek siedzielibyśmy teraz na łące i paśli owce. Śmiejesz się? Powiem Ci, że bez książek nie byłoby ani telefonu, ani telewizora, ani komputera i internetu. Nie wierzysz? To obejrzyj film o kulturach pierwotnych. Żyją bez książek i na prostym poziomie. Nasz XXI wiek pomimo pewnych trudności jest jednak wiekiem możliwości. Porównaj poziom rozwoju kultury piśmiennej i niepiśmiennej.” Jest to fragment książki Jacka Łapińskiego „Dlaczego warto czytać?!” Pan Jacek był wczoraj gościem Dyskusyjnego Klubu Książki. Pan Jacek Łapiński – pisarz, prawnik, przedsiębiorca, pasjonat psychologii pozytywnej, swoim pozytywnym usposobieniem sprawił, że spotkanie było optymistyczne. Tak więc uśmiechnij się, proszę, Aby również los uśmiechnął się do Ciebie.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, książka i w budynku.

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie siedzą, ludzie stoją i w budynku.