Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, na świeżym powietrzu i tekst „NOC biblietek CZYTANIE WZMACNIA SPOTKANIE Z MICHAŁEM SZULIMEM "WŚRÓ“D DZIKICH PLEMION ETIOPII" ZAPRASZAMY NA PODRÓŻ STĄD ZUPEŁN VYWODZI KAWA, EGZOTYCZNY ZAKĄTE BĘDACA TÃRĄ ŚWIATA. AUTOR KSIĄŻKI TO TUTAJ JSCEM WOKALISTA ZESPOŁU PROWADZENIE: MICHAŁ SZULIM: PODRÓŻE MAŁE DUŻE" (2017) PODRÓŻNIK, WSPÓŁPRACOWN PISMA PŁYT SPOTKANIU BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ OBU INCLUSIVE" AUTORA. SOBOTA 9 PAŻDZIERNIKA 2021, GODZ. 16.00 MIEJSCE: SALA ŚLUBÓW (DAWNA SAL "RATUSZU") UL. RATUSZOWA WSTĘP WOLN ORGANIZATOR: MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA IM. M. KROMERA LIDZBARKU WARMINSKIM”.
/ / Już w Sobotę Spotkanie z Michałem Szulimem

Już w Sobotę Spotkanie z Michałem Szulimem

To już w sobotę o godzinie 16.00 w Sali Ślubów (ul. Ratuszowa 5) Michał Szulim – Wśród dzikich plemion Etiopii.
Afryka w zasięgu ręki. Wstęp wolny