Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i na świeżym powietrzu.
/ / Noc Bibliotek Spotkanie z Michałem Szulimem „Wśród Dzikich Plemion Etiopii”

Noc Bibliotek Spotkanie z Michałem Szulimem „Wśród Dzikich Plemion Etiopii”

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA NOC BIBLIOTEK 9 PAŹDZIERNIKA GODZINA 16.00- SPOTKANIE Z PODRÓŻNIKIEM: MICHAŁ SZULIM – „WŚRÓD DZIKICH PLEMION ETIOPII”. MIEJSCE: SALA ŚLUBÓW (DAWNA SALA KONFERENCYJNA „RATUSZ”, ul. Ratuszowa 5)
Zapraszamy na podróż w zupełnie egzotyczny zakątek świata. To tutaj znajduje się pewna niezwykła pustynia z lawy, będąca najgorętszym miejscem na ziemi, stąd także wywodzi się kawa, którą pija się… z solą i masłem!
Ale podczas spotkania poznamy też z bliska najbardziej dzikie plemiona świata i będziemy świadkami pewnej dziwnej ceremonii pasowania chłopca na mężczyznę… Posłuchamy też o plemieniu, w którym do dzisiaj wykonuje się szokujące zabiegi inicjacyjne dziewcząt. Dowiemy się też jak smakuje sfermentowany naleśnik i poznamy historię najstarszego człowieka na ziemi.
PROWADZENIE: MICHAŁ SZULIM:
– autor książki „Miejsce za miejscem”, czyli podróże małe i duże” (2017) oraz jej drugiej części (2019);
– wokalista zespołu PLATEAU, z którym nagrał 6 płyt i zagrał blisko 800 koncertów,
– podróżnik, dziennikarz Radia Dla Ciebie,
– współpracownik pisma podróżniczego „All Inclusive”,
– twórca bloga www.MiejsceZaMiejscem.pl
Po spotkaniu będzie możliwość kupna obu książek z autografami autora.

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i na świeżym powietrzu.Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, na świeżym powietrzu i tekst „NOC biblietek CZYTANIE WZMACNIA SPOTKANIE Z MICHAŁEM SZULIMEM "WŚRÓ“D DZIKICH PLEMION ETIOPII" ZAPRASZAMY NA PODRÓŻ STĄD ZUPEŁN VYWODZI KAWA, EGZOTYCZNY ZAKĄTE BĘDACA TÃRĄ ŚWIATA. AUTOR KSIĄŻKI TO TUTAJ JSCEM WOKALISTA ZESPOŁU PROWADZENIE: MICHAŁ SZULIM: PODRÓŻE MAŁE DUŻE" (2017) PODRÓŻNIK, WSPÓŁPRACOWN PISMA PŁYT SPOTKANIU BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ OBU INCLUSIVE" AUTORA. SOBOTA 9 PAŻDZIERNIKA 2021, GODZ. 16.00 MIEJSCE: SALA ŚLUBÓW (DAWNA SAL "RATUSZU") UL. RATUSZOWA WSTĘP WOLN ORGANIZATOR: MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA IM. M. KROMERA LIDZBARKU WARMINSKIM”.