Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba i tekst „WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ VR W BIBLIOTECE w TYGODNIU OD 7 18 CZERWCA 2021 NA CZYTANIE 10.10.2020 necbibliotek.pl LINER PRZYJDŹ WYPRÓBUJ BIBLIOTEKARZ WPROWADZI CIĘ w WIRTUALNY ŚWIAT APLIKACJE GRY "Działanie realizowane we współpracy MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNAW LIDZBARKU WARMIŃSKIM FILMIKI Wojewódzką BibliotekÄ Publiczną Olsztynie"”.
/ / Zapraszamy Wirtualna Rzeczywistość VR w Bibliotece

Zapraszamy Wirtualna Rzeczywistość VR w Bibliotece

Zapraszamy od poniedziałku 7 czerwca do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lidzbarku Warmińskim.