Może być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, ludzie stoją, w budynku i tekst „Mając wolność, kwiaty, książki księżyc, któż byłby pełni szczęśliwy. adidas”.
/ / Uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Lidzbarku Warmińskim obejrzeli wystawę

2 czerwca uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Lidzbarku Warmińskim obejrzeli wystawę „Kobieta na zamku dawniej i dziś” okiem Weroniki Nowokuńskiej i Moniki Lisowskiej Dziękujemy za odwiedziny

Może być zdjęciem przedstawiającym ‎10 osób, ludzie stoją, w budynku i ‎tekst „‎1اااا1 Mając wolność, kwiaty, książki księżyc, któż nie byłbyw pełni szczęśliwy.‎”‎‎.

Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją, w budynku i tekst „( ty, książki”.Może być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby, ludzie stoją, w budynku i tekst „księzyc, Mając wolność, kwiaty, książki Aล”.