/ / Gra literacka z kodami QR dla młodzieży w wieku od 11 do 14 lat „Pokoloruj i rozszyfruj- książka w QR ”

Gra trwa od 07 lipca do 25 sierpnia 2020r.
Poszczególne kody wydawane będą w każdy wtorek, w godzinach pracy biblioteki, w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży.
Warunkiem uczestnictwa w grze jest wskazany wiek od 11 do 14 lat oraz zainstalowany w smartfonie program do sczytywania kodów QR.
Każdy uczestnik po odebraniu kodu będzie musiał samodzielnie pokolorować dany kod wg instrukcji i sczytać kod swoim smartfonem odgadując zaszyfrowaną zagadkę.
Wymagane jest zebranie wszystkich kodów (8 sztuk) i odgadnięcie 8 zagadek.
Na końcu uczestnik gry będzie musiał wypełnić KARTĘ GRY literackiej „Pokoloruj i rozszyfruj- książka w QR”.
Zwycięzcą zostaje pierwsza osoba, która zgłosi się 25 sierpnia z prawidłowo wypełnioną kartą gry.
Zwycięzca otrzyma drobny upominek.